Hockeyclub MHC Krimpen
Krimpen aan den IJssel

Verkoopmethode
Verkoopkaart

Clubdoel
Leuke dingen voor onze jeugdleden!

Opbrengst 2023
€ 1.684,80

MHC Krimpen testte vorig jaar de nieuwste verkoopmethode: de Verkoopkaart. Met de verkoopkaart verkopen leden alléén online loten via de persoonlijke QR-code. Bekijk hier het verhaal van de hockeyvereniging.

Ralph Henderson, voorzitter MHC Krimpen

“We maken het de kinderen makkelijker om te verkopen. Daarnaast kunnen ze met de verkoopkaart nog steeds langs de deuren.”

Voorzitter Henderson vertelt: “Daarnaast proberen we het ieder jaar voor de kinderen nóg makkelijker te maken met de QR-code en het deelbaar te maken. Zo bereiken we ook de opa’s en oma’s die niet in de buurt wonen. De winst van deze methode ten opzichte van de verkoopboekjes, is dat je achteraf niet nog allerlei administratieve handelingen hoeft te doen. Wanneer de opbrengst van de actie bekend is, besluiten we in de algemene ledenvergadering waar we het geld aan willen besteden. Bijvoorbeeld aan een scorebord of een nieuwe muziekinstallatie.”

Vanaf dit jaar is de verkoopkaart voor iedereen beschikbaar! Wil je meer weten over deze methode?

Wil je weten wat de Grote Clubactie voor jouw vereniging kan betekenen?