Hoe zet je de Grote Clubactie succesvol in?

Bekijk het webinar terug

We hebben de afgelopen 2 maanden tijdens onze webinars aan meer dan 200 verenigingen kunnen vertellen hoe je onze Clubactie succesvol inzet. In 30 minuten vertelden we hoe simpel de actie werkt, hoeveel geld je kan ophalen en welke verkoopmethodes de actie tot een succes maken.

Meld je aan!

Of kijk een webinar terug

Ben jij niet in de gelegenheid geweest om ‘Webinar 1 – Inkomsten voor jouw vereniging’ te volgen? Of coördineert dit jaar iemand anders op de club de actie? Dan kan je dit webinar nu ook eenvoudig terugkijken. Vul je gegevens in, en we sturen je een opname door!

Maak gebruik van als onze tips en adviezen!
Meld je aan voor de volgende Grote Clubactie webinars en haal alles uit je actie.

  • Webinar 2: Zo werkt het – verschillende data in juni en juli
  • Webinar 3: De perfecte voorbereiding – verschillende data in september